ﻧﻮاﺗﻞ، نسل نوین ارتباط

تنها سرویس مرکز تلفن ابری با اپلیکیشن اختصاصی و بدون محدودیت در ایران

ﻧﻮاﺗﻞ، نسل نوین ارتباط

چرا مرکز تلفن ابری نواتل؟

نواتل، یک محصول منحصر به فرد و متفاوت برای انواع کسب و کارها

افزایش درآمد، سهولت در ارتباط

افزایش درآمد، سهولت در ارتباط

نواتل با افزایش کارایی و بهره وری، به ایجاد یک ارتباط پایدار با مشتریان کمک نموده و بر افزایش در آمد تاثیرگذار خواهد بود.

صرفه جویی و کاهش در هزینه ها

صرفه جویی و کاهش در هزینه ها

با نواتل، 90درصد کاهش هزینه های راه اندازی و 50درصد کاهش هزینه مکالمات و نگهداری را تجربه خواهید کرد.

دریافت تماس‌های ورودی در هر شرایطی

دریافت تماس‌های ورودی در هر شرایطی

در ﻫﺮ ﺟﺎ و با هر اینترنتی، ﺑﺪون ﻧﯿﺎز ﺑﻪ ﺑﺎز ﺑﻮدن ﺑﺮﻧﺎﻣﻪ در ﭘﺲ زﻣﯿﻨﻪ و ﻣﺼﺮف ﺑﺎﻟﺎی ﺑﺎﺗﺮی، ﺗﻤﺎس ها را درﯾﺎﻓﺖ ﮐﻨﯿﺪ.

مشاهده تماس های از دست رفته

مشاهده تماس های از دست رفته

نوتیفیکیشن تماس های از دست رفته و پیغام های صوتی را در صورت در دسترس نبودن، به محض دسترسی، دریافت خواهید کرد

نواتل، تنها یک تلفن ابری ساده نیست!

نواتل، راهکاری جامع برای یکپارچه سازی ارتباطات درون و برون سازمانی می باشد.

مرکز تلفن ابری نواتل، تجربه ارتباطات یکپارچه

مرکز ﺗﻠﻔﻦ ابری نواتل همان مرکز تلفن ﺳﺎﻧﺘﺮال یا VoIP درون ﺳﺎزﻣﺎﻧﯽ‌ﺳﺖ ﮐﻪ شرکت ها ﻣﯽ‌ﺗﻮاﻧﻨﺪ بدون نیاز به سخت افزار و تجهیزات، دانش فنی و حضور افراد متخصص در شرکت، با کاهش چشم گیر هزینه های نگهداری و ﺑﻪ ﺻﻮرت داﺋﻢ، آن‌ را ﺧﺮﯾﺪاری ﮐﺮده و ﺑﺎ ویژگی های ﻣﻨﺤﺼﺮ ﺑﻪ ﻓﺮد، اﻣﮑﺎن اﺳﺘﻔﺎده از اﯾﻦ ﺳﺮوﯾﺲ را از ﻫﺮ مکان و ﺑﺮ ﺑﺴﺘﺮ اﯾﻨﺘﺮنت داﺷﺘﻪ ﺑﺎﺷﻨﺪ. یکی از مهمترین ویژگی هایی که مرکز تلفن ابری نواتل را متمایز می کند، استفاده همزمان از یک اپلیکیشن با امکانات کامل پیام رسانی و اتصال آن به خدمات کامل یک مرکز تلفن، می باشد.

مرکز تلفن ابری نواتل، تجربه ارتباطات یکپارچه
اپلیکیشن اختصاصی نواتل و دیگر هیچ

اپلیکیشن اختصاصی نواتل و دیگر هیچ

سرویس یکپارچه ارتباطی نواتل دارای یک سافت فون اختصاصی و رایگان است که علاوه بر امکان پاسخگویی تماس ها، به پرسنل امکان ارتباطات درون سازمانی ایمن را نیز میدهد. با استفاده از امکانات این اپلیکیشن از پیچیدگی ها و مشکلات استفاده همزمان چند اپلیکیشن و روش های ارتباطی گوناگون برای همیشه در امان خواهید بود. از طریق اپلیکیشن اختصاصی نواتل همزمان می توانید از امکاناتی نظیر ارسال و دریافت فایل، ساخت گروه های کاری، تماس صوتی و تصویری باکیفیت و ده ها امکان دیگر به صورت رایگان استفاده کنید. جدیدترین نسخه اپلیکیشن نواتل را می توانید از لینکهای زیر بطور مستقیم دانلود نمایید.

تلفن ثابت اینترنتی، یک تیر و چند نشان

تلفن اینترنتی یا تلفن ابری نواتل، همان تلفن ثابتی می باشد که در منزل یا محل کار مورد استفاده قرار می گیرد. با این تفاوت که نیازی به سیم کشی تلفن نیست و تمام تماس های ورودی و خروجی بر بستر اینترنت و برروی اپلیکیشن برقرار می گردد. تعرفه ارزانتر مکالمات نواتل باعث کاهش هزینه های مکالمات شما تا 30% می شود. ضمنا با توجه به استفاده از اپلیکیشن امکان مشاهده تماس های از دست رفته، استفاده از دفترچه تلفن گوشی و دریافت ویس میل به صورت رایگان فراهم می باشد. دایورت شماره های قدیمی بر روی این سرویس، ویژگی دیگری می باشد که امکان سوییچ کردن و یا استفاده موازی را در اختیار شما قرار می دهد.

تلفن ثابت اینترنتی، یک تیر و چند نشان
داشبورد مدیریتی نواتل، اتاق فرمان هوشمند شما

داشبورد مدیریتی نواتل، اتاق فرمان هوشمند شما

داشبورد مدیریتی نواتل تمام امکانات لازم برای مدیریت ارتباطات در سازمان را در اختیار قرار می دهد. در داشبورد مدیریتی نواتل امکان اعمال تنظیمات مورد نیاز بر روی مرکز تلفن، دسترسی به نمودارها و گزارشات به صورت لحظه ای، مدیریت تماس های ورودی و خروجی، اضافه کردن منشی گویا، امکان ایجاد صف، صندوق صوتی، مانیتورینگ زنده تماس و قابلیت استفاده از ده ها امکانات دیگر را خواهید داشت.

دفتر کار مجازی، شعبه ای به وسعت ایران

هر آن چه که یک دفتر کار نیاز دارد تا یک تیم حرفه ای بتوانند در آن فعالیت کنند را به صورت مجازی در اپلیکیشن نواتل طراحی کرده ایم. امکاناتی از قبیل تلفن اینترنتی، منشی مجازی، تلفن گویا، فکس اینترنتی، اتاق جلسه مجازی ، امکان ارتباط با سی آر ام (CRM) را می توانیم در دفتر کار مجازی نواتل تجربه کنید.

دفتر کار مجازی، شعبه ای به وسعت ایران
تلفن گویای هوشمند، پاسخگوی خستگی ناپذیر

تلفن گویای هوشمند، پاسخگوی خستگی ناپذیر

طی چند سال اخیر، تلفن گویا به یک بخش اساسی از فناوری در بسیاری از مراکز تلفن تبدیل شده است. افزایش سازمانهایی که سیستم تلفن گویا را استفاده می کنند به دلیل مزایای بسیار از جمله صرفه جویی در وقت، صرفه جویی در هزینه، امکان پاسخگویی هوشمند در هر ساعتی از شبانه روز و ده ها قابلیت دیگر، افزایش پیدا کرده است. سرویس تلفن گویای هوشمند نواتل امکان پاسخگویی به تمامی نیازهای مشترکین را دارا می باشد.

ابزار کار تیمی، راه حلی برای ساده تر شدن کارها

یکی از مهم ترین عواملی که در بهبود عمکلرد کارکنان و یکپارچگی سازمان موثر خواهد بود، نحوه هماهنگی و میزان مشارکت آنها در کارها و برنامه های گروهی است. استفاده از تکنولوژی در عرصه کسب و کار برای ایجاد ارتباطات درون سازمانی و برون سازمانی میتواند نقش موثری داشته باشد. نواتل یک اپلیکیشن با قابلیت نصب بر روی همه پلتفرمها است که این امکان را می دهد تا در کنار دسترسی به خدمات یک مرکز تلفن، به سادگی با همکاران خود در ارتباط باشید و از تمامی ویژگی های برنامه از جمله چت و ارسال فایل، تماس صوتی و تصویری، ایجاد گروه های کاری، برگزاری جلسات از طریق ویدیو کنفرانس، پخش زنده ایونت های سازمان خود، بهره مند شوید.

ابزار کار تیمی، راه حلی برای ساده تر شدن کارها

مشاوره و دموی رایگان

ﻣﺎ ﻣﺸﺘﺎﻗﯿﻢ در ﺑﺮرﺳﯽ ﻧﯿﺎزﻣﻨﺪی ﻫﺎی ﮐﺴﺐ و ﮐﺎر ﺷﻤﺎ و ﯾﺎﻓﺘﻦ ﻣﺤﺼﻮل ﻣﻨﺎﺳﺐ ﺑﻪ ﺷﻤﺎ ﮐﻤک کنیم. ﺑﺮای درﯾﺎﻓﺖ ﻣﺸﺎوره اﻃﻠﺎﻋﺎت ﺗﻤﺎﺳﺘﺎن را ﺛﺒت ﮐﻨﯿﺪ ﺗﺎ ﮐﺎرﺷﻨﺎﺳﺎن ﻣﺎ در اﺳﺮع وﻗﺖ ﺑﺎ ﺷﻤﺎ ﺗﻤﺎس بگیرند.

*
*