نواتل، نسل نوین ارتباط

سال ۱۳۸۰ شرکت دانش بنیان "شبکه گستران آریا سامانه" فعالیت خود را با تمرکز بر ارائه‌ خدمات اینترنت و تلفن بین‌الملل آغاز کرد. آریا سامانه یکی از پیشگامان ارائه‌ خدمات ارتباطی و تلفن اینترنتی ویپ (VoIP) در ایران است. این شرکت از سال ۱۳۹۳ با استفاده از توانمندی‌های فنی و اجرایی خود و البته توجه به نیاز بازار، ساخت سوپر اپلیکیشن مالتی پلتفرم "شبکه هوشمند نوا" را در دستور کار خود قرار داد و سال 1397 توانست نخستین سرویس ارتباط یکپارچه ابری را برای کسب‌و‌کارها (UCaaS) با برند "نواتل" در ایران عرضه کند. در دی‌ماه سال ۱۳۹۹ نواتل به عنوان اولین سرویس حوزه UCaaS بر بستر نوا وارد بازار شد و مورد استقبال کسب‌وکارها قرار گرفت.
نواتل، نسل نوین ارتباط

بیانیه مأمــــوریت

Our Mission
آینده ارتباطات تجاری با نواتل انعطاف‌پذیرتر، هوشمندتر و شخصی‌‌تر خواهد شد.
مجوزهای نواتل
مجوزهای نواتل

ما به خود می بالیم که توانسته ایم با ارایه بهترین خدمات بیش از 20 سال همراه شما باشیم، 20 سالی سرشار از نوآوری و افتخار. ما در شرکت دانش بنیان شبکه گستران آریا سامانه توانسته ایم با کسب مجوزهایی مانند پروانه ارایه خدمات ارتباطی از سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی، مجوز فعالیت از سازمان نظام صنفی رایانه ای و اخذ مدرک رتبه یک خدمات شورای انفورماتیک در حوزه ارایه خدمات مخابراتی همراه کسب و کار شما هستیم.

پروانه ارائه خدمات ارتباطی ثابت
از سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی
 پروانه ارائه خدمات ارتباطی ثابت
مجوز فعالیت
از سازمان نظام صنفی رایانه‌ای
 مجوز فعالیت
رتبه یک
از خدمات شورای انفورماتیک
رتبه یک

چشــــــــــــم‌انداز

Our Vision
ما در نواتل سعی بر این داریم تا شما عزیزان بتوانید با کمترین هزینه به بالاترین امکانات در زمینه یکپارچه‌سازی ارتباطات در هر مکانی از این ایران زیبا برسید.
ارزش‌های سازمانی
یکی از اهداف مهم نواتل، کسب تجارب بهتر برای مشتریان و تمام کارکنان خود است. نواتل توانسته طی این سالیان با پایبندی به اصول نام برده شده، در کنار رشد و توسعه، امانتدار اعتماد مشتریان و همراهانش باشد:
  • توجه به نظرات و انتقادات مشتریان
  • ایمنی، رفاه و کیفیت زندگی پرسنل
  • حفظ و توسعه منافع سهامداران و پرسنل
  • کسب و تولید دانش
  • خلاقیت
  • مسئولیت‌پذیری
  • چابکی و بهبود مستمر

تمام حقوق مادی و معنوی متعلق به نواتل، تنها سرویس یکپارچه ابری (UCaaS) در ایران می باشد.