خرید خط تلفن ثابت تهران چگونه انجام می‌شود؟

خرید خط تلفن ثابت تهران چگونه انجام می‌شود؟

چیزی درباره چگونگی خرید خط تلفن ثابت تهران می‌دانید؟ شاید کمی قبل‌تر، در گذشته نه‌چندان دور، تنها راه‌حل داشتن خط تلفن ثابت آن هم با پیش شماره ۰۲۱ تهران، ساکن بودن در تهران و ثبت‌نام در مخابرات محله بود. البته این مورد را فراموش نکنید که در صورت تأیید مخابرات، بابت اینکه فضای کافی برای اختصاص دادن خطی جدید برای محله و مکان مورد نظر شما وجود دارد یا خیر می‌توانید تلفن ثابتی داشته باشید. از شما دعوت می‌کنیم تا انتهای این مقاله برای خرید تلفن ثابت بدون دردسر و در کمترین زمان همراه ما باشید.

تولد خط اینترنتی و خرید خط تلفن ثابت تهران

این روزها با پیشرفت فناوری، زندگی و کسب‌وکارهای ما نیز تغییراتی اساسی پیدا کرده‌اند و سبب بهتر شدن آنها شده‌اند. آمدن تلفن اینترنتی نیز یکی از این فناوری‌های خوب روزگار ماست. تلفن اینترنتی، خط تلفن ثابتی است که ارتباطات ما را آسان کرده و سبب رشد بسیاری از کسب‌وکارها شده است. این نوع تلفن به تلفن ابری نیز معروف هستند که نیازی به سیم‌کشی ندارند و روی بستر اینترنت کار می‌کنند. با آمدن خط اینترنتی، خرید خط تلفن ثابت تهران نیز کار آسان و راحتی است، بدون اینکه در تهران ساکن باشید و کلی هزینه بپردازید. برای چگونگی این خرید تا انتهای مقاله همراهمان باشید.

مزایای استفاده از تلفن اینترنتی

 • استفاده در هر مکانی: تلفن اینترنتی voip هزینه‌های پایینی برای راه‌اندازی و نصب دارد و این کار در کمترین زمان ممکن انجام خواهد شد. همان‌طور که اشاره شد، لازم نیست برای داشتن خط تلفن ثابت تهران وابسته به موقعیت مکانی خاصی باشید و تلفن اینترنتی شرایطی را فراهم می‌کند تا شما بتوانید در هر مکانی، تلفن ثابتی با پیش شماره مدنظرتان داشته باشید و بتوانید در مکان و زمان تلفن‌های خود را پاسخ دهید.
 • برای اخذ اینماد (نماد الکترونیکی) یا شروع کسب‌وکاری: اگر شما قصد شروع کسب‌وکار اینترنتی داشته باشید، حتماً می‌دانید که باید اینماد بگیرید و برای اخذ نماد الکترونیکی نیز داشتن شماره ثابت مختص شرکت لازم و البته اجباری است. گرفتن خط تلفن ثابت اینترنتی این کار را برای شما آسان می‌کند.
 • هزینه راه اندازی کمتر : اگر شما قصد شروع کسب‌وکار جدیدی را نیز داشته باشید، داشتن مرکز تلفن یکی از واجبات است. هزینه راه‌اندازی تلفن ثابت و نصب آن بسیار بالا خواهد بود و البته در صورت جابه‌جایی تمام مشتریان خود را از دست خواهید داد. مطمئناً شما نیز می‌خواهید بجای هزینه‌های چند ده میلیونی در ابتدای کارتان با هزینه کم کاری مناسب انجام دهید و مناسب‌ترین راه‌حل نیز برای خرید خط تلفن اینترنتی و سرویس voip خواهد بود.
 • امکان داشتن نیروی دورکار: گاهی به دلایل بسیاری افراد نمی‌توانند دفتری بزرگ برای رفت‌و‌آمد و استقرار تلفن‌های متعدد اجاره کنند. اگر شما نیز از نیروهای دورکار استفاده کرده یا در چند مرکز فعالیت کاری خود را دنبال می‌کنید، استفاده از خط ثابت اینترنتی برای شما بهترین کار است. شما می‌توانید تیم خود را از چند نقطه شهر یا استان به‌صورت نیروهای دورکار انتخاب کنید و فعالیت خود را با خرید ثابت تلفن تهران به‌صورت اینترنتی ادامه دهید. خرید تلفن اینترنتی که مجهز به سانترال مجازی باشد، قادر است تمام نیاز شما را برطرف کند.تولد خط اینترنتی و خرید خط تلفن ثابت تهران
 • استفاده در هر مکان و زمانی: این ویژگی به شما کمک می‌کند تا دیگر مثل گذشته لازم نباشد برای آماده شدن زیرساخت‌های داشتن خط تلفن ثابت، ماه‌ها انتظار بکشید و هزینه زیادی برای اتصال، سیم‌کشی و … آن بپردازید. با استفاده از تلفن ثابت اینترنتی یا تلفن ابری می‌توانید در کمترین زمان تلفن ثابتی داشته باشید و از همه مهم‌تر دیگر حضور شما در یک شهر یا استان برای داشتن خط ثابت ملاک نیست و مثلاً شما می‌توانید در شیراز باشید و یک خط تلفن ثابت تهران بخرید. این خطوط برای همیشه برای شما هستند و با جابه‌جایی دفترتان این خطوط را از دست نخواهید داد.
 • مکالمه راحت بین اعضای شرکت: با استفاده از تلفن اینترنتی می‌توانید در کمترین زمان مرکز تلفن اینترنتی داشته باشید و اعضای یک سازمان و شرکت راحت‌تر با یکدیگر گفتگو کنند و پاسخگوی نیاز مشتریان باشند.
 • نیازی به تجهیزات سخت‌افزاری ندارید: برای استفاده از خطوط تلفن اینترنتی تنها به روشن بودن اینترنت گوشی موبایل یا لپ‌تاپ خود نیاز دارید. نواتل برای شما این امکان را فراهم کرده، بدون محدودیت نوع اینترنت و با هر نوع اینترنتی که از آن استفاده می‌کنید، از این سرویس برای برقراری تماس‌ها استفاده کنید
 • بالابودن کیفیت ارتباط: خطوط شهری با طولانی شدن مسیر کابل‌کشی آنها از مخابرات تا مقصد، کیفیت صدا افت خواهد کرد. وجود نویز یا خرابی‌های احتمالی ممکن از کیفیت ارتباطات شما با مشتریان‌تان کم کند. در صورتی که با استفاده از تلفن ابری به دلیل استفاده این نوع تلفن‌ها از اینترنتی مشکل نویز و قطع صدا نخواهید داشت.

پیشنهاد می‌دهیم مقاله خط تلفن اینترنتی چیست + ۱۰ مزیت مهم + مشاوره و خرید | نواتل را نیز مطالعه کنید.

تفاوت خط تلفن اینترنتی تهران و تلفن‌های آنالوگ

 1.  با خرید تلفن اینترنتی شما یک خط خریداری می‌کنید و امکان داشتن چندین تماس به‌صورت هم‌زمان را دارید، صف انتظار خواهید داشت و … . در صورتی که با تلفن‌های آنالوگ مخابراتی امکان این قابلیت‌ها وجود ندارد.
 2. کم‌هزینه بودن این فناوری به نسبت قابلیت‌های آن، بسیار قابل‌توجه است.
 3. امکان استفاده در هر مکانی: با استفاده از تلفن اینترنتی می‌توانید در هر مکان و زمانی تلفن‌های خود را پاسخ دهید. تلفن ابری نیازی به سیم‌کشی و کابل‌های مخابراتی ندارد و شما حتی با موبایل نیز می‌توانید تماس‌هایتان را جواب دهید.
 4. کیفیت بسیار بالای مکالمات

تفاوت خرید خط تلفن ثابت تهران و تلفن‌های آنالوگ

 خط اینترنتی نواتل

نواتل، مرکز تلفن ابری است که به هر نوع کسب‌وکاری قدرت می‌بخشد. مرکز تلفن با داشتن خط اینترنتی کار راحتی است و شما تمامی تماس‌هایتان را به‌راحتی سازمان‌دهی خواهید کرد. در صورت نیاز می‌توانید کانال ورودی و خروجی خود را افزایش دهید و با این امکان هیچ مشتری را از دست نخواهید داد. نواتل، خدمات مرکز تلفن را با ویژگی‌های پیشرفته برای بهبود گردشکار، بهینه‌سازی کرده است. امکان تنظیم صف‌های تماس، تلفن گویا، مدت زمان پاسخگویی اپراتورها، ترتیب پاسخگویی، تنظیم ساعت کاری و مدیریت کلیه ارتباطات درون و برون سازی در دستان شما بوده و متناسب با نیازمندی‌ها می‌توانید کلیه تنظیمات دلخواه را اعمال کنید.

کلام آخر

فراموش نکنید مرکز تلفن ابری نواتل نیاز هر کسب‌وکاری است و می‌توانید در زمینه یکپارچه‌سازی ارتباطات خود با مشتریان و کارمندان از آن استفاده کنید. امکانات ویژه و منحصربه‌فرد نواتل با اتکای به دانش داخلی بیست ساله در حوزه ارائه خدمات مخابراتی و توسعه اختصاصی آن برای کسب‌وکارهای ایرانی در بیش از هشت سال، باعث خلق قابلیت‌ها و کیفیت بی‌نظیر و پایداری مثال‌زدنی شده است. در صورت نیاز مشاوره با کارشناسان نواتل در ارتباط باشید.

همچنین ببینید

شناخت تفاوت فکس اینترنتی و سنتی

فکس اینترنتی چیست؟ داشتن فکس برای هر کسب‌وکاری که می‌خواهد ارتباطات خود را با سایر …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *