بهترین تلفن اینترنتی و امکاناتی که برای هر کسب و کاری لازم است

نویسنده نواتل
2 سال پیش
خواندن 6 دقیقه
329 بازدید
بلاگ » مقالات آموزشی و فنی راه اندازی و پشتیبانی ارتباطات تلفنی » بهترین تلفن اینترنتی و امکاناتی که برای هر کسب و کاری لازم است
بهترین تلفن اینترنتی و امکاناتی که برای هر کسب و کاری لازم است

کسب و کار های آنلاین امروزه آرام آرام دارند رنگ و روی پر رنگ‌تری به خود می گیرند و سهم بازار بیبش تری را در اختیار دارند. سرعت کوچ کسب و کار های سنتی به سمت کسب کار های اینترنتی رشد چشمگیری پیدا کرده است. با مهاجرت افراد به کسب و کار اینترنتی برخی نیاز ها همچنان ثابت هستند مانند مغازه، صندوق پرداخت، خط تلفن  و غیره..  که سایت ها و درگاه های پرداخت بانکی جای خالی این نیاز ها را سال ها هست که پر کرده اند .

اما جای خالی تلفن ثابت که اعتبار بخصوصی که کسب و کار شما می بخشد و همچنین تلفن های سنتی برای کسانی که محل کارشان را تغیر می دهند مشکلات بسیاری را فراهم می ساخت در خصوص انتقال و جابجای خطوط مخابرات. داستان ما در نواتل از آن جایی شروع شد که تصمیم گرفتیم تحولی در ارتباطات سنتی داشته باشیم ایجاد نسلی نوین از ارتباط را رقم بزنیم که نتیجه آن بهترین تلفن اینترنتی نواتل شد. تلفن اینترنتی نواتل محبوبیت بسیاری در میان کسب و کار های آنلاین پیدا کرده و روز  به روز با همخوانی پیدا کردن نیاز صاحبان کسب و کار رسوخ بیش تری در بازار و سهم رشد فزاینده در در پیش دارد.

در بلاگ نواتل بخوانید: مرکز تلفن ابری چیست و چه کاربردی برای کسب و کارهای آنلاین دارد؟

در ادامه مطلب به کسب و کار هایی که نیازمند تلفن ابری هستند را مورد بررسی قرار می دهیم. اما قبل از آن بهتر است با مزییت هایی که بهترین تلفن اینترنتی نواتل برای کسب  وکار شما ایجاد می نماید.

ویژگی های بهترین تلفن اینترنتی

  •  هیچ محدودیت فیزیکی و زمانی ندارد

تلفن ابری  که نسل نوین ارتباط های امروز هستند و بر بستر اینترنت کار میکنند و دیگر نیازی به سیم کشی و شرکت مخابرات نیست و در هر جای کشور حضور داشته باشید با اتصال به اینترنت گوشی خود  می توانید تماس مشتریان خود را دریافت کنید و با کیفیت بسیار عالی با مشتریان خود یک رابطه موفقیت آمیز داشته باشید و یکی از ویژگی هایی که نواتل را رقبای خود متمایز میکند سازگاری با تمام اینترنت ها میباشد.

 دیگر سرویس های موجود در بازار فقط و فقط با یک نوع اینترنت مشخص کار می کند و این یکی از  دلایلی است که کارآفرینان و صاحبان مشاغل به نواتل اعتماد کرده اند و از سرویس مرکز تلفن ابری نواتل برای کسب و کار خود استفاده می نمایند.

  • اپلیکیشن اختصاصی بهترین تلفن اینترنتی

با هم اگر بخواهیم از  مهمترین مزیت های نواتل بگوییم اپلیکیشن اختصاصی آن است که دیگر شرکت های ارائه دهنده بهترین تلفن اینترنتی از اپلیکیببشن های خارجی استفاده میکنندکه به صورت رایگان در مارک های دانلود موجود  میباشد. یعنی  رقبا از اپلیکیشن هاب خارجی مانند زویپر و جی ار اس و غیره استفاده می کنند که حتما برای پوش تماس یعنی دریافت صدای زنگ تلفن و پاپ اپ ، باید اپلیکیشن خود  را باز گذاشته باشید که عملا کارایی این سرویس را از بین میبرد چون نمیتوان اپلیکیشن هارا تمام وقت باز گذاشت  زیرا هم عمر گوشی موبایل و کامپبوتر شما کاهش می یابد و همچنین به طور خود کار سیستم عامل شما بعد از مدتی برنامه ها میبنند تا در مصرف باطری شمات کاهش یابد و در نتیجه شما تماس ها را دست می دهید.

  • داشبورد حرفه ای تماس:

در تمام شرکت های بزرگ و نام دارد مرکز تماس و تحلیل تماس ها از مهمترین و حساس ترین عوامل فروش یک شرکت یا کسب و کار میباشد و نواتل این پنل مدیریتی تماس های کسب و کار را راه اندازی کرده است تا بتوانند صاحبین کسب و کار  در  یک نگاه از وضعیت تماس های بیشترین  اطلاعات را دریافت کنند.

 

ویژگی های بهترین تلفن اینترنتی

بهترین تلفن اینترنتی مناسب چه  کسب و کاری است؟

برای مشاغل در هر اندازه و ابعادی که باشد ، باتوجه به تمام امکانات و مزایای تلفن اینترنتی، روی آوردن به این تکنولوژی و جایگزین شدن ان ها  به دور از ذهن نیست. در دنیای تجارت پرسرعت ، تنها استفاده از یک کال سنتر قوی به همراه ویژگی ها و قابلیت های بالا، تطبیق پذیری و هزینه های کم برای کمک به رشد شرکت و بهبود خدمات پیشنهاد می شود.

به همین خاطر برای ادامه حیات در دنیای پررقابت تجارت، نیاز است که از بهترین ابزار و امکانات استفاده کنید. تفاوتی ندارد که چه کسب و کاری در اختیار دارید و یا حتی محدوده جغرافیایی شما چقدر است. همه مشاغل می توانند از خدمات بهترین تلفن اینترنتی استفاده کنند. از شرکت های سازمانی تا مشاغل خرد و متوسط، اشخاص حقیقی و شرکت های چند ملیتی می توانند از تلفن اینترنتی برای برقراری ارتباطات کاری و یا شخصی استفاده کنند.

در ادامه چند شغل که استفاده از بهترین تلفن اینترنتی برای انها مقرون به صرفه و دارای مزایای بسیاری است معزفی می شود:

استارتاپ ها:

در کشور رشد سریع و چشمگیری در شکل گیری استارتاپ ها بوجود امده در نقاط مختلفن شهر شاهد رویداد ها و فضای کار اشتراگی استارتاپ ها میباشیم. یکی از غدغه صاحبین استارتاپ را میتوان شماره تلفن ثابت برای کسب و کار خودشان نام برد تا بتواننند در هر مکان خاصی که حضور دارند و همچنین نیازمند یک ابزار کار تیمی میباشند که بتواند  روش های اصولی تیم ورک  را برای تیم خودشان پیاده سازی کنند و  همچنین تعداد کسانی هم که با استارتاپ ها به صورت دورکاری فعایت میکنند بسیار هستند و همچنین داشتن یک ابزار کار تیمی که به صورت  یکپارچه تمام نیاز  های ارتباطی را برطرف کنند بسیار مهم و کلیدی میباشد.

کسب و کارهای امدادی و خدماتی

کسب و کار های امدادی و خدماتی

بسیاری از کسب و کار ها هستند که به صورت خدمات فعالیت میکنند هم به صورت سیار و ثابت استقرار دارند مانند: تدریس خصوصی، خدمات نظافتی، عکاسی و… که هم به صورتی تیمی یا انفرادی مشغول کار هستند که سرویس مرکز تلفن ابری نواتل میتواند راهکاری برای افزایش درآمد و همچنین وفادار سازی مشتریان خود باید. با سرویس مرکز تلفن میتوانند بدون داشتن دفتر و مکان ثابت در هر کجای شهر هستند تماس مشتریان خود را دریافت کنند  یا همچنین به تعریف داخلی ها موردنظر مشتری به راحتی با فرد مورد نظر ارتباط برقرار کند.

در کسب و کار هایی امدادی مانند، امداد خودرو ها که معمولا در سطح شهر یا استان مشغول فعالت هستند میتواند با نواتل دفتر کار مجازی خود را راه اندازی کنند و با یک شماره ثابت استانی اعتماد سازی بیش تری نسب به همکاران خود در مشتریان ایجاد نمایند.

 طراحان سایت:

طراحی سایت و خدماتت جانبی آن یکی از محبوب ترین فعالیت ها برای جوانان تبدیل شده است که رشد افراد علاقه‌مند در  این زمینه روند صعودی دارد  که نه تنها در ایران بلکه تمام کشور های جهان این روند به صورت رو به بالا میباشد.
طراحان سایت با ایجاد دفتر کار مجازی در نواتل می توانند به صورت گروهی یا فردی فعالیت کنند و  همچنین با داشتن خطوط ابری نواتل میتواند در سایت اینماد کسب و کار خودشان را ثبت کنند و همچنین برای کار تیمی یا جلسه با مشتریان خود از ابراز تیمی یا ویدئو کنفرانس نواتل استفاده کنند.

جهت دریافت مشاوره و دمو محصولات کلیک کنید
دمو و مشاوره رایگان

چقدر این پست مفید بود؟

روی یک ستاره کلیک کنید تا به آن امتیاز دهید!

میانگین امتیاز / 5. تعداد آرا:

تا الان رای نیامده! اولین نفری باشید که به این پست امتیاز می دهید.

مقالات مرتبط
دیدگاه‌ها

افزودن دیدگاه