پنل مدیریتی تحت وب نواتل

پنل مدیریتی تحت‌ وب نواتل در واقع همان داشبورد مدیریتی مرکز تماس ابری، سازمان یا مجموعه شما می‌باشد که از طریق پنل مدیریتی می‌توانید به تمامی گزارش‌ها و آنالیزهای تماس ها دسترسی داشته باشید. از جمله دسترسی‌های شما در پنل مدیریتی می‌توان به کنترل تعداد تماس‌های ورودی و خروجی، ضبط مکالمات، تنظیم و سناریو سازی تلفن گویا و… اشاره کرد. پنل مدیریتی نواتل با توجه به راحتی و دسترسی آسان طراحی شده است که هر فردی با یک فعالیت ساده در پنل مدیریت، مرکز تماس ابری خود را راه‌اندازی و شخصی سازی کند آن هم بر اساس اولویت بندی های سازمان. در این مقاله قصد داریم از ۰ تا ۱۰۰ پنل  مدیریتی تحت وب را بررسی کرده تا شما بیشتر با مزایای آن  آشنا شوید.

پنل مدیریتی تحت وب نواتل

پنل مدیریتی تحت وب یا Web-based admin panel چیست ؟

قبل از اینکه بخواهیم پنل مدیریتی نواتل یا همان داشبورد مدیریتی را تعریف کنیم، بهتر است که مفهوم «داشبورد» را بهتر درک کنیم. همه ما با داشبورد اتومبیل آشنا هستیم، حالا داشبورد خودرو خودتان را تصور کنید، به نظرتان این داشبورد شامل چه دیتای کلیدی و مهمی است و چه مقدار به این اطلاعات نیاز دارید؟
مشخصا داشبورد خودرو شما، با استفاده از ابزاری که برای ارائه اطلاعات دارد (مانند کیلومتر شمار و یا میزان بنزین موجود)، تمامی اطلاعات حیاتی که مربوط به هدایت و کنترل خودرو می‌شود را در اختیار شما می‌گذارد. داشبورد مدیریتی نواتل نیز به همین روش ساده کار می‌کند، یعنی یک صفحه گرافیکی تحت وب در اختیار صاحبان کسب و کار قرار می‌گیرد تا بتواند تمامی اطلاعات مرکز تماس سازمان یا کسب و کار خود در اختیار داشته باشد.

با استفاده از پنل مدیریتی تحت وب، نمایی کلی و یکپارچه از اطلاعات مرکز تماس در اختیار مدیران فروش یا مدیران اجرایی قرار می‌گیرد که با بررسی و خلاصه سازی این اطلاعات و ایجاد شاخص عملکرد کلیدی برای سازمان از این طریق، امکان بررسی بهبود عملکردهای سازمان فراهم میگردد.

پنل مدیریتی تحت وب

سوالی که در ذهن بسیاری از کاربران ایجاد می‌شود < پنل مدیریتی تحت وب چیست؟ >

پنل مدیریتی تحت وب به معنای واقعی یعنی: نرم افزاری که با تکنولوژی وب و روی سرور با استفاده از انواع مرورگر، قابل استفاده باشد را، پنل مدیریتی تحت وب گویند. این نوع پنل‌های مدیریتی بدون وابستگی به سخت افزار و نرم افزار کلاینت یا کاربر نهایی قابلیت اجرا شدن در گوشی، تبلت و انواع رایانه‌ها را دارد و با توجه به این ویژگی و کاربری راحت و آسان رشد خوبی در تعامل کاربران با این نوع پنل مدیریتی شکل گرفته است .

مدیریت یک مرکز تماس به معنای توجه به عملکرد و معیارهای فعلی شماست. هدف شما کاهش زمان رسیدگی، رعایت قراردادهای سطح خدمات و افزایش رضایت مشتری است. داشبورد مرکز تماس به شما این امکان را می دهد که تمام معیارهای خود را حفظ کنید و در عین حال بالاترین کیفیت خدمات را به مشتریان خود ارائه دهید.

داشبورد مرکز تماس چیست؟

داشبورد مرکز تماس یک محیط گرافیکی میباشد که شما تمام دسترسی به تمام اطاعات مرکز تماس خود را دارید که میتوانید نسبت به نیاز های سازمان نوع گزارش دهی را تغیر دهید و شخصی سازی کنید به عنوان مثال  شما در داشبورد مرکز تماس میتوانید میانگین درصد تماس های  بی پاسخ را ببینید یا حتی میزان سرعت پاسخ دهی کارمندان مربوط به پشتیبانی و فروش را بررسی کنید و با شاخص های کلیدی عملکرد که مشخص کرده اید مقایسه کنید پس هر مرکز تماس، نیازمند به یک داشبورد مدیریتی میباشد .

مدیریت یک مرکز تماس نیازمند توجه دقیق به عملکرد و معیارهای مدیریتی شماست. هدف شما کاهش زمان رسیدگی، رعایت قراردادهای سطح خدمات و افزایش رضایت مشتری است. داشبورد مرکز تماس به شما این امکان را می دهد که تمام معیارهای خود را حفظ کنید و در عین حال بالاترین کیفیت خدمات را به مشتری خود ارائه دهید.

آیا بهینه سازی داشبورد مدیریتی وب سایت اهمیت دارد؟

در چند سال اخیر آنالیز کسب و کارها و جمع آوری داده بسیار مهم شده است. بسیاری از بزرگان مارکتینگ معتقداند که یکی از دلایل اصلی موفقیت یک کسب و کار در آنالیز داده های بدست آمده است. تنها با جمع آوری داده دقیق است که این امکان را داریم یک برنامه جامع برای قدم های در پیش رو برداشت. اما داده های خام که دسته بندی  نشده باشند نیز به اندازه عدم آنالیز کسب و کار می توانند بدون استفاده باشند. یکی از ویژگی های فعالیت در حوزه کسب و کارهای آنلاین ، آن است که جمع آوری داده در این حوزه بسیار آسانتر از دیگر حوزه ها انجام می شود. آیا می دانید چه مقدار داده در سازمان شما ارزشمند هستند؟

داشبورد مرکز تماس نواتل

داشبورد مدیریتی مرکز تماس بهینه چیست؟

منظور اصلی از طراحی داشبورد مدیریت مرکز تماس بهینه آن است که داشبورد مدیریت بتواند در کوتاه ترین زمان و شیوا ترین روش ممکن اطلاعات اصلی و مورد نظر ما  را در اختیار مدیریت قرار دهد .
داده ها تمام آن چیزی هستند که شما برای مدیریت کسب و کارتان نیاز دارید. بنابراین باید در مدت زمان کوتاهی در اختیار شما قرار گیرند.

برای طراحی داشبورد مرکز تماس ،بهینه سازی گزارشات را فراموش نکنید. اصل ۵ ثانیه به ما یادآوری میکند که اطلاعات مورد نیاز باید در ۵ ثانیه در دسترس باشند. به همین دلیل نیاز است که دسترسی به گزارشات اصلی در داشبورد امکان پذیر باشد.
پنل مدیریت تحت وب، براساس فعالیت سازمان شما می تواند متفاوت باشد. برای مثال در صورتی که شما یک شرکت خدماتی داشته باشید ، مطمئنا برای شما مهم است که از تعداد تماس های بی پاسخ روزانه خود اطلاع داشته باشید یا میانگین مدت زمان  مکالمه پرسنل با تماس های ورودی سازمان.

پنل مدیریتی تحت وب نواتل

در پنل مدیریتی تحت وب نواتل شما گزارش کاملی از عملکرد مرکز تماس میباشد که بسیار روان و ساده به نمایش درآمده است که هر شخصی با هر دانشی که از پلتفرم های تحت وب دارد بتواند استفاده نماید و تمام استاندارد هایی که برای یک داشبورد مدیریت مرکز تماس وجومد دارد به طور کامل بررسی و قرار داده شده است.

همچنین ببینید

تلفن ابری نواتل

راه‌ اندازی تلفن ابری نواتل +نصب رایگان + کمتر از ۲۴ ساعت

راه‌ اندازی تلفن ابری نواتل  را می توان یک روش ایده‌آل برای کسب و کارهایی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *